توجه ویژه به خدمات در ساختار جدید وزارت صمت

توجه ویژه به بخش خدمات

به گزارش ایرنا، از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «سید رضا فاطمی امین» در نشست هم اندیشی با فعالان حوزه تجارت و خدمات با بیان این مطلب، افزود: در ساختار جدید وزارت صمت، معاونت تجارت و خدمات شامل چهار دفتر با عنوان دفتر خدمات آماد و توزیع، دفتر خدمات نگهداری و تعمیر، دفتر خدمات کسب و کار و دفتر خدمات عمومی ایجاد شده است.

وی با یادآوری اینکه مدیریت لجستیک با وزارت راه و شهرسازی است، بیان داشت: حمل و نقل و لجستیک نظام توزیع با وزارت صنعت، معدن و تجارت مرتبط است و در بخشی نیز خدمت گیرنده هستیم که در این راستا دفتر خدمات آماد و توزیع در ساختار جدید وزارت صمت راه‌اندازی شده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان برخی از پروژه‌های تحول آفرین در دوره جدید، گفت: پروژه درج قیمت تولیدکننده در واقع نظارت مدرن است که با اجرای آن بسیاری از بازرسی ها کاهش و شفافیت عمومی ایجاد خواهد شد.

در این نشست فعالان این حوزه به بیان مهمترین نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند. بهره‌گیری فکری از تشکل‌های تخصصی، ساماندهی بازار لاستیک و قطعات، توجه به خدمات فین‌تک، دانش بنیان و شرکت‌های استارتاپی، حضور نخبگان در عرصه خدمات، نگاه تخصصی و ویژه به موضوع دریافت نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)، خروج نظارت‌ها از حالت سنتی به مدرن، ذائقه سازی و توسعه برندینگ ایرانی، سرمایه‌گذاری در لجستیک و توجه به بخش‌هایی از جمله موبایل و حمل و نقل بین المللی، از جمله مهم‌ترین پیشنهادات بوده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.