در آیین کلنگ زنی ساختمان جدید خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان مطرح شد:


لزوم حمایت و همراهی بیش از ۸ هزار واحد صنعتی در احداث پروژه جدید

 

ساختمان جدید خانه صمت استان، خواسته به حق فعالان اقتصادی

سیدعبدالوهاب سهل آبادی، رئیس خانه صمت ایران و استان اصفهان در آیین کلنگ زنی ساختمان جدید خانه صنعت، معدن با ابراز قدردانی از تلاش و پیگیری های فراوان روسای قبلی خانه صمت و همکاری نهادهایی از جمله شرکت شهرک های صنعتی و سازمان صمت استان، گفت: با وجود بیش از ۸هزار واحد تولیدی در استان اصفهان، مکان مناسبی نداشتیم و مدتی در سازمان صمت، سپس در ساختمانی متعلق به اصناف شهر و اکنون در مکان اجاره ای فعلی مستقر بوده ایم که با توجه به گستره فعالیت های خانه صمت، بویژه در استان اصفهان، در مقطعی با همت آقای برکتین(رئیس سابق خانه صمت استان اصفهان) و همکاری اتاق بازرگانی توانستیم زمینی به وسعت یکهزار متر مربع را در منطقه شهید کشوری و در مجاورت ساختمان جدید دادگستری خریداری نماییم و با تلاش فراوان آقایان اقارب پرست و طالبیان در پیگیری های اداری، مجوز احداث مجموعه ای در ۳هزارو ۶۰۰ متر مربع را از شهرداری دریافت نمودیم.

سهل آبادی در صحبت از برنامه ریزی برای ساخت مجموعه جدید خانه صمت استان اصفهان، توضیح داد: حفر دو طبقه زیرزمین برای پارکینگ و استارت اولیه تا پیشرفت ۳۰درصدی ساختمان توسط یکی از فعالان اقتصادی در استان تقبل شده است که جای تقدیر دارد. همچنین، با پیگیری های دیگر روسای تشکل ها و انجمن ها، امروز شاهد کلنگ زنی این مجموعه هستیم و بزودی عملیات احداث ساختمان آغاز می شود.

سهل آبادی با اذعان به اینکه احداث این مجموعه، خواسته به حق فعالان عرصه صنعت و معدن بود، لزوم حمایت و همراهی بیش از هشت هزار واحد صنعتی در استان اصفهان را بیان کرد و افزود: از حضور انجمن های همگن و لوگوهای کارخانه های بزرگ در احداث این مجموعه استفاده خواهیم کرد.

خانه صمت استان اصفهان مأمنی برای فعالان صنعت و معدن

امیرحسین کمیلی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در بیان اهمیت فعالیت خانه صمت استان بعنوان مأمنی برای صنعتگران، فعالان معدن و دیگر تشکل ها و انجمن های همگن، اظهار کرد: خانه صمت استان در طول این سالها با وجود تنگناهایی، رشد مثبت و طبیعی خود را طی کرده است و مشخص است که بدلیل خدمات شایسته و حمایت هایی که از فعالان اقتصادی داشته، توانسته جایگاه ارزشمندی را برای خود رقم بزند.

کمیلی با اشاره به خدمات بنیانگزاران خانه صمت(آقای اجلالی و دیگران)، ابراز امیدواری کرد که با همکاری خانه صمت، تشکل ها و دیگر نهادهای ذیربط بتوانیم در تحقق جایگاه واقعی استان اصفهان در تولید و صنعت همراه با آینده نگری، گام های بلندی برداریم.

رئیس سازمان صمت استان اصفهان با بیان تلاش ارزشمند آقای سهل آبادی و دیگر اعضای هیات مدیره خانه صمت در حمایت از فعالان صنعت و معدن، افزود: وظیفه ما در سازمان صمت این است که در خدمت تولیدکنندگان، صنعتگران و معدن کاران باشیم و آمادگی سازمان صمت استان را به منظور هرگونه همکاری در این زمینه، اعلام می کنیم.

محمدجواد بگی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان در این مراسم، تلاش ریاست و اعضای هیات مدیره خانه صمت استان اصفهان و همکاری دیگر انجمن ها در احداث مجموعه جدید خانه صمت استان را ستودنی خواند و گفت: در استان اصفهان با هفتاد شهرک صنعتی فعال و ۱۸ شهرک در دست احداث، ظرفیت قابل توجهی وجود دارد که می توانند در پیشبرد احداث این پروژه کمک کنند و ما نیز اعلام می کنیم که با اهداف هم افزایی، دو برابر آنها خدمات ارائه خواهیم داد. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.