از نمایندگان مردم اصفهان در مجلس خواستاریم افزایش قیمت حامل های انرژی را در مجلس پیگیری کنند تا صنعت دچار خسران نشود

به گزارش عصر تحلیل از اصفهان، جلسه هم اندیشی اعضای خانه صمت با حضور اعضای خانه صنعت، معدن ،تجارت از جمله عبدالوهاب سهل آبادی رئیس خانه، محمودرضا اقارب‌ پرست دبیرکل خانه و همچنین مهدی طغیانی و حجت الاسلام موسوی لارگانی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و امیرحسین کمیلی سرپرست سازمان صمت استان اصفهان به منظور تبادل نظر و رسیدگی به مشکلات اعضای خانه صمت برگزار شد.

در این نشست که به میزبانی خانه صمت استان برگزار شد، عبدالوهاب سهل آبادی رئیس خانه صمت پس از معرفی اعضای خانه صمت به طرح مشکلات جاری در خصوص صنعت استان پرداخت و در ادامه گفت: از نمایندگان مردم اصفهان در مجلس خواستاریم افزایش قیمت حامل های انرژی را در مجلس پیگیری کنند تا صنعت دچار خسران نشود.وی همچنین تصریح کرد: امیدوار بودیم امروز دستورالعملی مبنی بر بازگشایی از گره صنعتگران ارائه می شد تا به یک جمع بندی کلی برای ارائه راهکار و برون رفت از مشکلات بیانجامد.سهل آبادی متذکر شد: یکی از مشکلات اصلی اصفهان را می توان آب زاینده رود دانست که متاسفانه مردم اصفهان در بخشهای مختلف با آن روبرو بوده و هستند لذا باید برای خروج از این بحران مجلس و دولت چاره ایی بیاندیشند.

من کارمند مردم هستم

در ادامه جلسه حجت الاسلام مو.سوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صنعتگران گفت: من وظیفه خود می دانم که با تمام توان در خدمت مردم همچنین صنعتگران باشم.وی همچنین تصریح کرد: من در واقع خادم و کارمند مردم هستم و مشکلاتی که امروز گریبان مردم و صنعت را گرفته است را وظیفه خود میدانم که برای پگیری و برطرف کردم آن تلاش کنم.

تو سعه صنعت وتجارت ، دو بال پرواز اقتصاد کشور

مهدی طغیانی سخنگوی کمسیون اقتصادی و نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه جلسه با اشاره به اعتراضات صنعتگران گفت: با توجه به سیاستگذاری رهبر معظم انقلاب در خصوص توسعه راهبردی اقتصاد باید برنامه جامع و مدونی برای پیشبرد اهداف تنظیم کرد که این مهم هم اکنون در حال برنامه ریزی و بعضا انجام است. وی در ادامه گفت: سیاست تو سعه صنعت وتجارت دو بال پرواز اقتصاد کشور است که باید حمایت شوند.سخنگوی کمسیون اقتصادی مجلس در ادامه متذکر شد: سیاست اقتصاد به طور شفاف مشخص شود و ارگانها در این خصوص از هم تفکیک شوند همچنین باید برای پیشبرد سیاستهای اقتصادی مشکلات قانونی در معدن و بانک مورد اصلاح قرار بگیرد.

طغیانی در پایان صحبتهای خود خاطر نشان کرد: باید کسانی که در راستای توسعه سیاست گذاری اقتصادی کشور وارد می شوند و دارای تکنولوژی بالایی هستند مورد حمایت و پشتیبانی قرار بگیرند.

گفتنی است در این جلسه صنعتگران حاضر در جلسه به طرح مشکلات خود در حضور مدیران پرداختند همچنین امیرحسین کمیلی سرپرست سازمان صمت استان اصفهان و سید محسن پورسعید عضو هیات مدیره خانه صمت استان به ایراد سخن پرداختند.

پیام بگذارید